Kellan-Robert-Taylor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Kellan-Robert-Taylor

Bun venit pe primul forum dedicat lui Kellan Lutz-Robert Pattinson-Taylor Lautner !
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Emmett Cullen

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
amy
Admin
amy


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 24/05/2009
Varsta : 33

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 2:24 am

Emmett Cullen 32993519268b1ece85c3.th

Emmett Cullen Emmet1.th
Sus In jos
Violeta30
Admin
Violeta30


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 21/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Romania

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 12:13 am

Emmett Cullen (născut Emmett McCarty) este fiul adoptiv al lui Carlisle şi al lui Esme, fratele adoptiv al lui Edward, Alice şi Jasper şi soţul lui Rosalie. Emmett e descris ca fiind înalt şi foarte musculos, şi cel mai intimidant, în ochii oamenilor, dintre fraţii lui. Are părul negru şi cârlionţat şi gropiţe în obraji.

În anul 1935, Emmett avea 20 de ani şi locuia în Gatlinburg, Tennessee când a fost atacat de un urs. Rănile provocate în urma atacului erau extrem de grave, dar, din fericire, el a fost găsit de Rosalie, care vâna atunci în zonă. Emmett i-a amintit lui Rosalie de băiatul prietenei sale Vera, aşa că fata şi-a înfrânat dorinţa de a-i bea sângele şi l-a cărat în spate pe o distanţă lungă, până la Appalachia, acolo unde se afla Carlisle. Acolo, Rosalie i-a cerut tatălui ei adoptiv să îi salveze viaţa lui Emmett şi să îl transforme. Astfel, Emmett a intrat în familia Cullen, şi, deşi a avut probleme la început cu dieta lor, neobişnuită pentru majoritatea vampirilor, el s-a adaptat în cele din urmă.

Emmett e la început precaut în privinţa Bellei, dar până la urmă se apropie de ea, ajungând chiar să o tachineze adesea pe seama stângăciei şi a înroşitului constant. În Luna nouă, el votează ca ea să devină vampir. În Zori de zi, tachinările lui iau altă direcţie, respectiv viaţa sexuală a Bellei cu Edward, până când aceasta din urmă îl înfrânge într-un meci de skandenberg.

În filmul Amurg, Emmett este interpretat de actorul Kellan Lutz
Sus In jos
https://kellan-robert-taylor.forumgratuit.ro
BubblE GuM

BubblE GuM


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Blaj

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 1:49 am

Mai putem pune poze nu?? Very Happy ...so...astea sunt mai noi.. Cool
Emmett Cullen F4472

Emmett Cullen F4481

Emmett Cullen F4491

Emmett Cullen F4502

Emmett Cullen F4421

Emmett Cullen F4511
Sus In jos
Violeta30
Admin
Violeta30


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 21/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Romania

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 2:01 am

sigur ...puteti pune ce vreti ...doar sa aiba legatura cu Emmett Cullen

pozele sunt bestiale... Exclamation
Sus In jos
https://kellan-robert-taylor.forumgratuit.ro
amy
Admin
amy


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 24/05/2009
Varsta : 33

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 3:48 am

dupa ce ca era bun de pici si ti se erodeaza plombele'n masele...am mai vaz si pozele alea...as spune eu cv....dar imi e sa nu vina cna'ul dupa mine:))
Doamne ca bun mai e omul asta!!! Kellan Lutz la putere...:X
Sus In jos
alexu-tza

alexu-tza


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 31
Localizare : at the Cullens

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 6:38 am

e chiar frumos Kellan
Emmett e cel mai tare.Cum o tachineaza el pe Bella si cum reactioneaza in zori de zi cand bella il invinge(mi-au placut apropo-urile pe care le facea cu referire la viata lor sexuala-a bellei si a lui edward- cand era charlie de fata)
Sus In jos
andra23
Moderatori
andra23


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 33
Localizare : focsani

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: It's baaaad   Emmett Cullen Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 6:41 pm

santa vreau si eu la craciun un tricou cu poza asta sa mearga cu chilotii de la majorat santa Emmett Cullen 3216826366_05033c6973
Sus In jos
amy
Admin
amy


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 24/05/2009
Varsta : 33

Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 2:14 pm

ai papiciulo;Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Emmett Cullen Empty
MesajSubiect: Re: Emmett Cullen   Emmett Cullen Icon_minitime

Sus In jos
 
Emmett Cullen
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Edward Cullen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kellan-Robert-Taylor :: Twilight characters :: Emmett Cullen-
Mergi direct la: