Kellan-Robert-Taylor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Kellan-Robert-Taylor

Bun venit pe primul forum dedicat lui Kellan Lutz-Robert Pattinson-Taylor Lautner !
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The vampire Diaries

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
alexu-tza

alexu-tza


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 31
Localizare : at the Cullens

The vampire Diaries  Empty
MesajSubiect: The vampire Diaries    The vampire Diaries  Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 6:56 pm

Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion .Astfel aceasta , impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca , pe scurt facandu-si ochi dulci .Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda acete instincte . Stefan are un frate , pe nume Damon care , fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor , incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.

Sus In jos
Mihaitza

Mihaitza


Numarul mesajelor : 68
Data de inscriere : 20/06/2009
Varsta : 32
Localizare : Where the Cold ones rule

The vampire Diaries  Empty
MesajSubiect: Re: The vampire Diaries    The vampire Diaries  Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 2:58 pm

Imi pare rau ca o zic... dar dupa mine au cam gresit-o cu adaptarea... Aproape totul e diferit in serial Sad
Sus In jos
alexu-tza

alexu-tza


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 31
Localizare : at the Cullens

The vampire Diaries  Empty
MesajSubiect: Re: The vampire Diaries    The vampire Diaries  Icon_minitimeSam Iul 31, 2010 10:49 pm

daaa, da' mi se pare mai bun serialul. am citit si eu primele 2 carti si am fost cam dezamagita Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





The vampire Diaries  Empty
MesajSubiect: Re: The vampire Diaries    The vampire Diaries  Icon_minitime

Sus In jos
 
The vampire Diaries
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cirque du Freak - Vampire's Assitant

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kellan-Robert-Taylor :: Diverse :: Filme :: Seriale-
Mergi direct la: