Kellan-Robert-Taylor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Kellan-Robert-Taylor

Bun venit pe primul forum dedicat lui Kellan Lutz-Robert Pattinson-Taylor Lautner !
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
alexu-tza

alexu-tza


Numarul mesajelor : 92
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 31
Localizare : at the Cullens

Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine   Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 10:29 pm

vrem sa stim cine esti

hmmm Very Happy
eu sunt alexandra(dar prefer sa-mi spuneti alexu'),am 17 ani si sunt zodia rac.Imi urasc varsta(imbatranesc Sad( ).Imi place sa rad incontinuu si sa ma prostesc.Uneori ma comport matur,dar doar uneori pt ca in majoritatea timpului ma port ca un copil(dar nu rasfatat).Imi place sa ascult muzica si sa fredonez.Imi place sa cred ca sunt o prietena buna.Imi place sa fiu inconjurata de multa lume,dar am unele momente cand ma izolez complet si citesc sau ascult muzica.Stiu destul de bine sa-mi ascund sentimentele pt ca nu vreau sa fiu vulnerabila....dar tot nu functioneaza.Sunt mult prea sensibla.
Sunt tocilara...cred :-"??(asa imi spun pietenii si mama :-@).Sunt in cls a 11-a E la un liceu economic din Bucuresti

so...this is me
Sus In jos
miky.me

miky.me


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 16/07/2010

Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine   Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine Icon_minitimeVin Iul 16, 2010 5:09 am

hei .... eu sunt mihaela dar prefer sa mi se spuna miky e mai scurt si mai usor de memorat
am 19 ani ... pe 25 septembrie o sa schimb prefixul dar pana atunci mai e timp destul
o parte din voi ma stiu asa ca nu stiu ce sa mai zic despre mine
poate doar faptul ca sunt destul de distrata si am o minte de te doare capu daca ai aveao Smile))
Sus In jos
 
Despre tine. Vrem sa te cunoastem mai bine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poze cu tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kellan-Robert-Taylor :: Despre noi :: Vrem sa stim cine esti-
Mergi direct la: