Kellan-Robert-Taylor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Kellan-Robert-Taylor

Bun venit pe primul forum dedicat lui Kellan Lutz-Robert Pattinson-Taylor Lautner !
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Robert Pattinson, atacat de o fană!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Violeta30
Admin
Violeta30


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 21/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Romania

Robert Pattinson, atacat de o fană! Empty
MesajSubiect: Robert Pattinson, atacat de o fană!   Robert Pattinson, atacat de o fană! Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 6:02 am

Robert Pattinson, atacat de o fană!

Robert Pattinson a fost „victima” unui mini incident ieri(15 iunie), în New York.

Exaltată de faptul că idolul ei se află la doar câţiva metri depărtare, unei adolescente de 15 ani din New York nu i-a mai păsat de faptul că acesta filmează ori că este păzit de bodyguarzi şi s-a strecurat printre aceştia până când a ajuns direct în… braţele starului!

„Nu am putut rezista. M-am gândit că s-ar putea să mă dea afară de pe platouri sau ceva de genul ăsta, dar nu m-am putut abţine când l-am văzut la câţiva metri de mine. Mă gândeam că s-ar putea să fie arogant din cauza faimei de care se bucură, dar a fost foarte simpatic. Mi-a zâmbit şi mi-a dat chiar şi autograf. Am avut noroc, mai ales că oamenii din producţie şi cei care îl păzeau nu mi-au făcut nimic, în cele din urmă.”

Of, of, fanele astea… Din fericire, nu s-a întâmplat nimic grav!

Robert Pattinson se află momentan în New York, unde are de filmat cea mai nouă peliculă în care are rolul principal, „Remember Me”.
Sus In jos
https://kellan-robert-taylor.forumgratuit.ro
Mihaitza

Mihaitza


Numarul mesajelor : 68
Data de inscriere : 20/06/2009
Varsta : 32
Localizare : Where the Cold ones rule

Robert Pattinson, atacat de o fană! Empty
MesajSubiect: Re: Robert Pattinson, atacat de o fană!   Robert Pattinson, atacat de o fană! Icon_minitimeJoi Aug 06, 2009 12:14 am

Eu una nu stiu ce as fi facut in situatia asta...ori as fi pocnit-o,ori as fi procedat ca el.Oricum,multa lume nebuna in...lumea asta Very Happy
Sus In jos
 
Robert Pattinson, atacat de o fană!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunetul fanelor înflăcărate ale lui Robert Pattinson!
» Robert Pattinson
» Edward Cullent - Robert Pattinson
» Robert Pattinson înainte de “Twilight”
» Early life-Robert Thomas Pattinson

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kellan-Robert-Taylor :: De prin reviste :: Articole din reviste despre Robert Pattinson-
Mergi direct la: